Basında

 

Doğa ve Şehirler projesi boyunca proje kapsamında gerçekleştirilen aktiviteler ve çıktılara referansları burada bulabilirsiniz.

 

 

 


8 Şubat, 2020

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından 5-6 Şubat tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde İstanbul Yeşil Alanlar Çalıştayı düzenlendi. Çalıştayda, Bartın Üniversitesi Orman Fakültesi'nden Prof. Dr. Erdoğan Atmış ve Cihan Erdönmez tarafından hazırlanan bildiriye de yer verildi. Bildiride, projemiz kapsamında Türkçeye çevrilen "Yeşil Altyapı, Avrupa'nın Doğal Sermayesini Geliştirmek" konulu Avrupa Komisyonu Bildirimi, hazırlanan bildirimde gösterilen referanslar arasında yer aldı.


Yeşil Gazete'de, Cihan Erdönmez'in köşesinde yer aldı. Yazının tamamına ulaşabilirsiniz: https://yesilgazete.org/blog/2020/02/08/yesil-alandan-yesil-altyapiya-paradigmanin-degisimi/

 

 


1 Şubat, 2020

10 Şubatta gerçekleştirdiğimiz Şehirler Arası Yeşil Diyalog Belgeseli ilk gösteriminin etkinlik haberi, Çankaya Kültür Sanat Rehberi Şubat 2020 sayısında!  

Aylık etkinlik bülteni olarak hazırlanan bu rehberde, tüm ay boyunca Çankaya Belediyesi'ne ait sanat merkezlerinde Ankaralılar ile buluşan sergiler, film ve belgesel gösterimleri, söyleşiler, konserler ve sahne sanatlarının haberleri yer almaktadır. 

Etkinlik haberini aynı zamanda, http://kultursanat.cankaya.bel.tr/events/eventslist/?page=2 web adresinden erişebilirsiniz. 

 

 

 

 

 


Ekim 2019

Hollanda temsilcilerinin Ankara ziyareti, Eurosite haberinde! 

Habere bu linkten de ulaşabilirsiniz: https://www.eurosite.org/eurosite-news/nature-and-cities-dutch-delegation-goes-to-visit-the-municipality-of-ankara/

 

 

 

 

 

 


 tempus tellus justo quis ligula. Etiam eget tortor. Vestibulum rutrum, est ut placerat elementum, lectus nisl aliquam velit, tempor aliquam eros nunc nonummy metus. In eros metus, gravida a, gravida sed, lobortis id, turpis. Ut ultrices, ipsum at venenatis fringilla, sem nulla lacinia tellus, eget

13 Eylül, 2019

27 Ağustosta gerçekleştirdiğimiz Ekosistem Hizmetleri Haritalaması Çalıştayı, Doğa Koruma Merkezinin üyesi olduğu ESP (Ecosystem Services Partnership) websitesi haberlerinde!

Habere ESP websitesinden ulaşabilirsiniz: https://www.es-partnership.org/urban-ecosystem-services-are-being-mapped-in-ankara/#more-12496

 

Bu web sitesi, Avrupa Birliği’nin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Doğa ve Şehirler Projesi sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.